Masaże

Charakterystyka masażu

Masaż klasyczny/rozluźniający  
Przynoszący ulgę w stanach napięcia mięśniowego, dolegliwości bólowych, zwiększający przepływ krwi i limfy, przyspieszający przemianę materii.  
Masaż pałeczkami bambusowymi  
Działa relaksacyjnie, drenująco oraz modelująco. Ciało po takim zabiegu odczuwa lekkość i odprężenie.  
Masaż gorącymi kamiemiami  
Likwiduje napięcie bólowe mięśni, głęboko rozgrzewa organizm, przyśpiesza krążenie krwi, dziła relaksująco, odprężająco i detoksykująco.  
Masaż stemplami ziołowymi  
W trakcie masażu uwalniają się zawarte w ziołach substancje czynne, które wchłaniane są w skórę. Działają przeciwbólowo, poprawiają krążenie krwi i limy dzięki czemu dochodzi do pobudzenia przemiany maerii i usunięcia z organizmu toksyny.  
Masaż bańką chińską  
Przyczynia się do redukcji cellulitu, pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć sie zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.  
Masaż tajski  
Rozciąga i rozluźnia mięśnie jednocześnie wzmacniając je, poprawia sprawność ruchową, wspomaga pracę układu odpornościowego, wspomaga pracę układu trawiennego, regulując przy tym metabolizm, usuwa toksyny i wolne rodniki z organizmu, pomaga w walce z depresją, napięciem oraz stresem, pomaga w odchudzaniu – redukuje cellulit, ujędrnia i modeluje sylwetkę.  
Masaż Lomi Lomi Nui  
Jest tradycyjnym hawajskim masażem relaksacyjnym i regenerującym. Nazwę tej techniki masażu tłumaczy się dosłownie jako "aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota".